MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY

  • Při platbě bankovním převodem Vám bude objednávka odeslána do tří pracovních dnů od přijetí platby.
  • V případě platby na dobírku, bude zboží odesláno do tří pracovních dnů od přijetí zálohy na BÚ. (více informací o platbě dobírkou najdete v dalším odstavci)

Platba dobírkou je možná pouze na základě individuální domluvy na emailu info@crochelou.cz, nebo facebooku.  Zboží bude zasláno až po uhrazení platby za poštovné a dobírku (Česká pošta: 150Kč, Zásilkovna: 90Kč). Poštovné lze zaplatit na níže uvedený bankovní účet, nebo poštovní poukázkouDěkuji za pochopení.

číslo účtu: 1024173031\6100

DOPRAVA NA SLOVENSKO

V případě zájmu zaslání výrobku na Slovensko, mi prosím napište na email info@crochelou.cz název a kód produktu, o který máte zájem, dodací adresu a kontakt (v případě, chcete-li být informováni o stavu balíku). Já Vám následně zašlu informace k platbě (číslo účtu a konečnou částku k zaplacení). Poštovné je 250Kč\produkt (prostřednictvím České pošty). Konečná cena zboží vždy závisí na aktuálním měnovém kurzu. K ceně produktu se tedy přičte cena za poštovné a také poplatek 100Kč za zahraniční platbu, který si účtuje banka.  Objednávku je možné odeslat prostřednictvím Zásilkovny (nejlevnější způsob doručení 67Kč), Českou poštou jako Balík do ruky nebo Balík na poštu (130Kč), společností PPL (120Kč), nebo ji převzít osobně v Pardubicích (po předchozí domluvě).

  • Odeslání přepravní společností PPL je možné až k Vám domů, případně na jeden z mnoha Parcel shopů. Cena této služby je 120Kč.
  • Platit lze bankovním převodem, online (kartou nebo účtem na Paypal) nebo dobírkou. Cena dobírky se přičte k ceně poštovnému a její výše činí 30Kč.
  • Po odeslání objednávky obdržíte SMS zprávu, či email (v případě jejich uvedení) s časem plánovaného doručení a číslem balíku pro sledování zásilky.

 

O MNĚ

Ahoj! Říkám si Crochelou a srdečně Tě vítám na mém webu. Je to už více než tři roky, co jsem si pořídila svůj první šicí stroj a k háčkování mi přibyla nová silná závislost (jsem tak trochu tvořící maniak). Začalo to polštářky, hračkami a spoustou dalších drobností, a když jsem zatoužila po malém batůžku, rozhodla jsem si ho ušít sama doma „přesně“ podle mých představ, protože v obchodech mne tehdy ještě žádný nezaujal. Ihned po této batohové prvotině následoval další batůžek, a potom zase další..

Nyní už dva roky své výrobky prodávám (k batohům přibyly i kabelky a různé taštičky) zde na svém eshopu, kde najdeš i sekci „blog“ s návody pro mé kolegy kreativce.

Každý kus mé práce je originál – všechny typy kabelek či batohů jsou navržené mnou. Šiji dle vlastních střihů, které dále neprodávám. Proto u jiného výrobce nemůžete najít stejný výrobek. 

Na originalitě a barevné pestrosti si velmi zakládám, stejně jako na kvalitě každého výrobku. Stále vymýšlím nové střihy, sháním neokoukané materiály a s každým výrobkem se posunuji dál.

Jak řekne každý handmade tvůrce: Do každého výrobku dávám veliký kus sebe. Proto děkuji každému, kdo se jeho koupí rozhodne mou tvorbu podpořit, a kdo se nebojí být originální.

 

error: Obsah je chráněný autorským právem!