MOŽNOSTI DOPRAVY

  • Při platbě bankovním převodem Vám bude objednávka odeslána nejpozději dva pracovní dny od přijetí platby. Po odeslání Vaší objednávky Vám bude zboží rezervováno po dobu 7 dnů. V případě neuhrazení platby v tomto termínu bude objednávka stornována.

číslo účtu: 5235730369\0800

 

  • Objednávku je možné odeslat Českou poštou jako Balík do ruky (130Kč) nebo Balík na poštu (130Kč), společností PPL (120Kč), nebo ji převzít osobně v Pardubicích (po předchozí domluvě).
  • Odeslání přepravní společností PPL je možné až k Vám domů, případně na jeden z mnoha Parcel shopů. Cena této služby je 130Kč. Možnost platby na dobírku.
  • Platit lze bankovním převodem, kartou online (nejrychlejší způsob platby), PayPal, nebo na dobírku. Cena dobírky se přičte k ceně poštovnému a její výše činí 30Kč u obou společností.
  • Po odeslání objednávky obdržíte SMS zprávu (v případě uvedení telefonního čísla) s časem plánovaného doručení a číslem balíku pro sledování zásilky.

 

 

O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Lucie a srdečně Tě vítám na svém novém webu! Název Crochelou se mi zrodil v hlavě asi před pěti lety spojením mého jména a anglického výrazu pro háčkování, tedy crochet. Je to totiž už více než patnáct let, kdy jsem přičichla k háčkování, které doteď miluji. Mimo to mě neminulo ani tvoření z papíru, výroba mýdla, malování, keramika, kreslení, korálkování, pletení z pedigu nebo i modelování z FIMO hmoty,.. jsem zkrátka tvořič od přírody :-). Po šicím stroji jsem ale nikdy netoužila, až do doby, kdy nebyl nikde k sehnání batůžek, který by mi padl do oka. A jak to asi dopadlo? Vznikl můj zcela první batoh, který jsem pyšně nosila, i když měl k dokonalosti hodně daleko. Od té doby mi pod rukama vznikla i spousta dalších taštiček, hraček, dekorací a teď už i kabelek.

Tvoření mě vždy bavilo natolik, že jsem své nadšení toužila sdílet s dalšími lidmi a věnovat se mu naplno. A tak teď, kdy si za svými výrobky opravdu stojím, přišel čas to rozjet pořádně!

Originalita mé práce je pro mne klíčová, stejně jako co nejpreciznější provedení každého kousku. Téměř všechny mé střihy jsou časově poměrně náročné na ušití, proto zde nenajdete příliš široký výběr. Ovšem za každým batohem či kabelkou je obrovský kus mé snahy, spoustu hodin práce, příběh a především obrovské nadšení.