MOŽNOSTI DOPRAVY

  • Při platbě bankovním převodem Vám bude objednávka odeslána nejpozději dva pracovní dny od přijetí platby. Rezervační doba zboží je 7 dní. V případě neuhrazení objednávky v této lhůtě, bude tato objednávka zrušena.
  • V případě platby na dobírku, bude zboží odesláno nejpozději dva pracovní dny od potvrzení objednávky. (více informací o platbě dobírkou najdete v dalším odstavci)

  Na základě špatných zkušeností s nepřevzetím balíčku je platba dobírkou možná pouze na základě individuální domluvy na emailu info@crochelou.cz, nebo facebooku.  Zboží bude zasláno až po uhrazení platby za poštovné a dobírku (150Kč). Poštovné lze zaplatit na níže uvedený bankovní účet, nebo poštovní poukázkouDěkuji za pochopení.

číslo účtu: 1024173031\6100

DOPRAVA NA SLOVENSKO

V případě zájmu zaslání výrobku na Slovensko, mi prosím napište na email info@crochelou.cz název a kód produktu, o který máte zájem, dodací adresu a kontakt (v případě, chcete-li být informováni o stavu balíku). Já Vám následně zašlu informace k platbě (číslo účtu a konečnou částku k zaplacení). Poštovné je 250Kč\produkt. Konečná cena zboží vždy závisí na aktuálním měnovém kurzu. K ceně produktu se tedy přičte cena za poštovné a také poplatek 100Kč za zahraniční platbu, který si účtuje banka.  Objednávku je možné odeslat Českou poštou jako Balík do ruky (130Kč) nebo Balík na poštu (130Kč), společností PPL (120Kč), nebo ji převzít osobně v Pardubicích (po předchozí domluvě).

  • Odeslání přepravní společností PPL je možné až k Vám domů, případně na jeden z mnoha Parcel shopů. Cena této služby je 120Kč.
  • Platit lze bankovním převodem, nebo dobírkou. Cena dobírky se přičte k ceně poštovnému a její výše činí 30Kč u obou společností.
  • Po odeslání objednávky obdržíte SMS zprávu, či email (v případě jejich uvedení) s časem plánovaného doručení a číslem balíku pro sledování zásilky.

 

O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Lucie a srdečně Tě vítám na svém webu! Název Crochelou se mi zrodil v hlavě asi před pěti lety spojením mého jména a anglického výrazu pro háčkování, tedy crochet. Je to totiž už více než patnáct let, kdy jsem přičichla k háčkování, které doteď miluji. Mimo to mě neminulo ani tvoření z papíru, výroba mýdla, malování, keramika, kreslení, korálkování, pletení z pedigu nebo i modelování z FIMO hmoty,.. jsem zkrátka tvořič od přírody :-). Po šicím stroji jsem ale nikdy netoužila, až do doby, kdy nebyl nikde k sehnání batůžek, který by mi padl do oka. A jak to asi dopadlo? Vznikl můj zcela první batoh, který jsem pyšně nosila, i když měl k dokonalosti hodně daleko. Od té doby mi pod rukama vznikla i spousta dalších taštiček, hraček, dekorací a teď už i kabelek.

Tvoření mě vždy bavilo natolik, že jsem své nadšení toužila sdílet s dalšími lidmi a věnovat se mu naplno. A tak teď, kdy si za svými výrobky opravdu stojím, přišel čas to rozjet pořádně!

Originalita mé práce je pro mne klíčová, stejně jako co nejpreciznější provedení každého kusu. Téměř všechny mé střihy jsou časově poměrně náročné na ušití, proto zde nenajdete příliš široký výběr. Ovšem za každým batohem či kabelkou je obrovský kus mé snahy, spoustu hodin práce, příběh a především obrovské nadšení.

error: Obsah je chráněný autorským právem!