31\05\2018

Co na webu najdeš?

Děkuji Ti za návštěvu mého webu! Abych Ti více přiblížila, o čem web je a především bude, a co všechno zde můžeš očekávat, napsala jsem tento krátký článek.

Zajímá-li Tě, kdo jsem vlastně já, autorka, klikni ZDE pro přečtení článku „Seznam se s Crochelou“

Protože tvoření je mou velkou vášní, kterou ráda sdílím s dalšími lidmi, je na webu kromě eshopu i blog. Zde chci čas od času psát návody, postřehy, nebo třeba i myšlenky a podělit se o inspiraci. Jistě tím potěším stejné umělecké nadšence, jako jsem já.

A pro ty, které zaujme má tvorba, je tu eshop. Vždycky jsem totiž snila o tom, že jednou budu své výrobky šířit do světa a dělat jimi radost dalším lidem. Nabízený sortiment bude taková všehochuť. Zatím tam najdeš dámské kabelky a batohy, zanedlouho přibudou pánské crossbody tašky a brašny na notebook, časem také přívěsky a rozhodně se chci naučit šít peněženky. Možná i z pravé kůže.

Nechci, aby tu byla nuda, a proto neustále vymýšlím nové kombinace a střihy. Proto je ve většině případů od každého výrobku pouze jeden, ten nejoriginálnější kus. Pokud se mi ale střih opravdu extrémně zalíbí, rozhodně pouze u jednoho nezůstanu.

Na závěr bych chtěla upozornit na sociální sítě, které využívám. Nejaktivnější jsem na Instagramu, kam na stories často dávám fotky či videa z tvoření, a na svůj profil fotky hotových výrobků. Najdeš mě taky na Facebooku, kde najdeš v podstatě to samé, ale někdy i něco navíc.

 

O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Lucie a srdečně Tě vítám na svém webu! Název Crochelou se mi zrodil v hlavě asi před pěti lety spojením mého jména a anglického výrazu pro háčkování, tedy crochet. Je to totiž už více než patnáct let, kdy jsem přičichla k háčkování, které doteď miluji. Mimo to mě neminulo ani tvoření z papíru, výroba mýdla, malování, keramika, kreslení, korálkování, pletení z pedigu nebo i modelování z FIMO hmoty,.. jsem zkrátka tvořič od přírody :-). Po šicím stroji jsem ale nikdy netoužila, až do doby, kdy nebyl nikde k sehnání batůžek, který by mi padl do oka. A jak to asi dopadlo? Vznikl můj zcela první batoh, který jsem pyšně nosila, i když měl k dokonalosti hodně daleko. Od té doby mi pod rukama vznikla i spousta dalších taštiček, hraček, dekorací a teď už i kabelek.

Tvoření mě vždy bavilo natolik, že jsem své nadšení toužila sdílet s dalšími lidmi a věnovat se mu naplno. A tak teď, kdy si za svými výrobky opravdu stojím, přišel čas to rozjet pořádně!

Originalita mé práce je pro mne klíčová, stejně jako co nejpreciznější provedení každého kusu. Téměř všechny mé střihy jsou časově poměrně náročné na ušití, proto zde nenajdete příliš široký výběr. Ovšem za každým batohem či kabelkou je obrovský kus mé snahy, spoustu hodin práce, příběh a především obrovské nadšení.

error: Content is protected !!